Чим відрізняються аукціони з продажу зимового та літнього лісу в системі ProZorro. Sale

Аукціони з продажу лісу-кругляка – це вже давно не новина для акредитованих електронних майданчиків. Система ProZorro запустила проект з продажу необробленої деревини в якості експериментального.

Вже зараз можна говорити про те, що це досить цікава ідея і вона вже показала себе з кращого боку. Ви можете перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/derevina і ознайомитися з цікавими лотами, які вже доступні.

Як відрізнити зимовий ліс на аукціонах в системі ProZorro. Sale

Існує дуже багато факторів, які можна брати до уваги, коли мова йде про придбання деревини через систему ProZorro. Sale.

Один з таких полягає в сезонності деревини. Це не секрет, що ліс може бути зимовим або літнім. Відповідно, це два досить серйозних поняття й до них варто відноситись трішки по-різному.

Варто розуміти, що у зимового лісу є певні переваги, за чого деякі компанії проводять процес закупівлі деревини на аукціонах саме в зимовий проміжок часу.

До переваг зимовою деревини можна віднести:

  • Якісні зруби – зимовий ліс вважається більш якісним і дуже добре підходить для будівництва будинків. Це не є секретом і саме за цієї причини величезна кількість дерев’яних об’єктів будуть саме взимку;
  • Коли мова йде про зимовий ліс, то хлисти деревини значно менше синіють, коли мова йде про шліфування. Це один з тих ефектів, що дуже часто не подобається покупцям і заставляє їх лишній раз подумати над тим, чи варто купувати певні партії деревини;
  • Будівля з зимового лісу вважається більш міцною і не буде потребувати якоїсь додаткової обробки, як мінімум, декілька років.

Це лише декілька цікавих моментів, які варто брати до уваги та враховувати в процесі пошуку та придбання лісу-кругляка. Якщо ви точно наважились зробити подібну покупку. Не забувайте визначитись з електронним майданчиком. Багато хто рекомендує сайт sale.uub.com.ua. Українська універсальна біржа вважається одним з лідерів в цьому напрямку і на сайті завжди можна знайти цікаві лоти як з продажу необробленої деревини, так і будь-яких інших матеріалів.

Тут варто нагадати, що на uub.com.ua на даний момент вже немає аукціонів. Але, на банері є можливість натиснути на пункт “Взяти участь в аукціоні”. Система автоматично переводить користувача на sale-версію, де він вже отримує доступ до потрібних йому аукціонів.