• office@admin.vn.ua
 • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
 • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
 • ru
 • uk

Ремонт комп'ютерної, друкуючої та офісної техніки

Ремонт комп’ютерної та офисної техніки — справа, якою повинні займатись професіонали. Адже комп’ютери, принтери, роутери та інша техніка – не тільки засіб розваги, але й незамінні помічники бізнесу, студентам, державним організаціям. Нашу компанію було створено, щоб допомагати Вам.

Комплексне обслуговування організацій

Ми візьмемо на себе всю роботу з ремонту та догляду за технікою в вашій організаії, чим звільнимо Ваш час та ресурси для того, чим займаєтесь Ви. Наші спеціалісти працюють за Вашим графіком, та при першій необхідності вирішать будь-яку проблему з технікою. Вам залишається тільки заробляти гроші, не відволікаючись на дрібниці.

Автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві

В будь-якій компанії необхідний суворий облік – товарний, фінансовий, податковий. При його відсутності організація втрачає прибуток, а іноді несе конкретні фінансові затрати. Наша команда допоможе налагодити облік в організації, будь це ресторан чи магазин, крупна торгова органіяція чи маленький приватний бізнес.

Системи комплексного відеоспостереження та сигналізації

Встановивши відеокамеру, Ви забезпечите себе від крадіжок на складі, від угону автомобіля біля дому, простежите, чим займаються працівники в робочий час. Навіть, перебуваючи у відпустці на другому кінці планети, Ви зможете тримати руку на пульсі свого бізнесу та контролювати його!

Сьогодні важко уявити собі успішну компанію, державну організацію або промислове підприємство без високоефективних інформаційних технологій. Тому така послуга, як IT під ключ, користується сьогодні чималим попитом. Наша компанія спеціалізується на створенні надійних і якісних інфраструктур, які зроблять бізнес більш успішним і продуктивним. Ремонт ноутбуків, ремонт комп’ютерів у Вінниці, ремонт принтерів та заправка картриджів – одні з наших основних послуг.

Хочете бути впевнені в ефективності роботи свого підприємства? Тоді довірте нам організацію роботи вашого офісу! Компанія «Адмін Сервіс» подбає про оптимізацію вашої діяльності. Ми гарантуємо професійний підхід до роботи, починаючи від поставки комп’ютерної техніки, і закінчуючи обслуговуванням програмного забезпечення.

Наша компанія надає абонентське обслуговування комп’ютерного парку, а також послуги з налаштування систем відеоспостереження, встановлення та обслуговування програм для автоматизації бухгалтерського обліку. Ремонт комп’ютерів, ремонт ноутбуків, ремонт принтерів та заправка картриджів, чистка комп’ютера, налаштування ПЗ – все виконаємо швидко, якісно і недорого.

Наші клієнти радять «Адмін Сервіс» своїм рідним і друзям, адже наші послуги підвищують ефективність Вашої роботи як мінімум в 2 рази!

Ми виконуємо ремонт ноутбуків і ремонт комп’ютерів різних виробників:

Послуги з ремонту комп'ютерів та офісної техніки в Вінниці

Ми усунемо будь-яку несправність, незалежно від її складності, марки виробника і конфігурації вашого комп’ютерного приладу. За допомогою сучасного устаткування наші професійні майстри проведуть оперативну і точну діагностику, яка дозволить визначити подальші дії, пов’язані з ремонтом. У результаті ремонт комп’ютерів більше не викличе жодних проблем.

Якщо ви придбали найдорожчий комп’ютер або ноутбук, це зовсім не означає, що через деякий час він не зламається. Як і будь-який пристрій, він може вийти із ладу в будь-який момент. Проте не потрібно хвилюватися про це заздалегідь, оскільки майстри нашої компанії готові до надання оперативної допомоги у будь-який час. Замовляючи ремонт комп’ютерів у Вінниці в нашій компанії, ви знаходите правильне рішення своєї проблеми.

Нам під силу знайти й усунути різні несправності, пов’язані з наявністю вірусів, помилками в роботі програмного забезпечення або несправностями апаратної частини. Також ви можете зв’язатися з нами за телефоном. Ми проведемо кваліфіковану консультацію, яка, можливо, допоможе вам самостійно вирішити проблему в домашніх умовах.

Якщо ж несправність матиме більш серйозний характер,…Читати далі

Кваліфікований ремонт ноутбуків та їх комплектуючих – одна з наших основних послуг. Так склалося, що комп’ютер або ноутбук – повсякденний та незамінний помічник сьогоднішнього менеджера, директора, будь-якої людині. При його несправностях неможлива ні робота, ні проведення вечірнього дозвілля за улюбленим серіалом, ні годинка-друга в соцмережах або за грою.

Можна купити новий ноутбук або комп’ютер, але не завжди є накопичена необхідна сума для покупки нового ноутбука. Також, на улюбленому ноутбуці зберігається інформація, яку шкода втратити, все налаштовано і завжди готово до роботи. І потім, Ви звикли до свого комп’ютера, і розлучатися з ним зовсім не хочеться. Вихід є – здати в ремонт ноутбук в наш сервісний центр!

Ремонт ноутбука в Вінниці вийде набагато вигідніше покупки нового, заміну клавіатури, заміну жорсткого диска, заміну матриці, встановлення Windows, прочищення ноутбука від пилу, установку драйверів ми проведемо швидко і якісно, так як маємо досвід роботи в галузі ремонту ноутбуків у Вінниці.

Найбільш позитивні відгуки наших клієнтів тільки підтверджують наш…Читати далі

Після покупки нового комп’ютера часто з’являються незручності, викликані відсутністю необхідного пакету програмного забезпечення. Без певного набору програм можуть виникнути складнощі з переглядом фільмів, обміном повідомленнями з друзями за допомогою інтернету, копіюванням і обробкою фотографій тощо. Варто зазначити, що установка нових програм та оновлення вже наявних періодично необхідні на всіх комп’ютерах. А іноді може знадобитися і переустановлення операційної системи. У всіх цих ситуаціях на допомогу прийдуть фахівці нашої компанії. Для нас встановлення та налаштування програмного забезпечення – це справа, якою ми ввесь час займаємося протягом довгого періоду. Наші майстри чудово розуміють, що багато програм вимагають якісного та грамотного налаштування. Звичайно, ви можете самостійно спробувати налаштувати програму, якщо впевнені у своїх силах, проте часто звичайних комп’ютерних знань недостатньо, адже потрібно мати досвід, якого у наших фахівців досить багато. У нас працюють лише ті майстри, навички та грамотність яких не викликають ніяких сумнівів, а оперативність та якість рішень проблем завжди радують клієнтів.

Які послуги ми пропонуємо?

Встановлення та налаштування програмного забезпечення у Вінниці, які здійснюються нашою компанією, включають у себе послуги, в рамках яких наші фахівці допомагають встановлювати і налаштовувати наступні програми…Читати далі

Купуючи комп’ютер, кожна людина сподівається, що придбаний пристрій надійно служитиме йому багато років. Звичайно, це так, адже сучасні комп’ютерні комплектуючі відрізняються високою якістю і здатні пропрацювати тривалий час. Проте тут є один нюанс: комп’ютерне залізо швидше старіє морально, ніж ламається. Іншими словами, деталі, встановлені в комп’ютері, не можуть забезпечити ефективну роботу сучасних програм й ігор. У таких ситуаціях потрібна модернізація комп’ютера, що має на увазі заміну застарілих комплектуючих на більш потужніші.

Як зрозуміти, що комп’ютеру потрібна модернізація?

Якщо в процесі роботи на комп’ютері у вас не виникає дискомфорту, це означає, що на даний момент модернізація вам не потрібна. Але, якщо техніка працює неначе з останніх сил, модернізація комп’ютера у Вінниці вам просто необхідна. Дискомфорт може з’явитися в різних ситуаціях, але найчастіше це трапляється:

 • під час запуску складних програм;
 • при одночасному запуску декількох програм;
 • під час гри в сучасні ігри…Читати далі

Звернувшись до професійних майстрів нашої компанії, ви зможете гарантувати своїй комп’ютерній техніці максимальний захист від вірусів. Антивірусний захист у Вінниці – це комплекс заходів, що включає пошук вже наявних вірусів і їх видалення, відновлення пошкоджених файлів і встановлення актуальної версії антивірусного програмного забезпечення.

Якісний антивірусний захист потурбується про те, щоб інформація, збережена на комп’ютері, нікуди не зникла. Особливо його наявність важлива в процесі роботи з інтернетом. Адже в мережі знаходиться безліч загроз, здатних завдати значної шкоди комп’ютерній техніці. Завдяки нам ви будете спокійні за безпеку безцінної інформації.

Антивірусний захист у Вінниці – одна з послуг, які пропонує наша компанія.

Якісна антивірусна програма, правильно настроєна нашими майстрами, виконуватиме наступні функції:

 • скануватиме пам’ять і вміст дисків по графіку;
 • скануватиме пам’ять ПК…Читати далі

Щоразу, коли закінчується чорнило або тонер, ви відправляєтеся в магазин, аби купити новий? Не потрібно весь час повторювати одну й ту саму помилку! Звертаючись до фахівців нашої компанії, ви отримаєте якісно заправлений кращими матеріалами картридж. Завдяки відповідальному відношенню до роботи наших фахівців, якість друку ніяк не погіршиться, а, навпаки, у кілька разів підвищиться. Ми візьмемося за виконання будь-якого завдання – ремонт принтерів та заправка картриджів, ремонт принтера, та інше.

Ремонт принтерів та заправка картриджів у Вінниці – одна із сфер нашої діяльності. Ми виконуємо ремонт принтерів різних моделей і марок, серед яких  CANON, HP, SAMSUNG, ЕPSON та ін.

Професійні ремонт принтерів та заправка картриджів потрібні навіть якісній техніці – особливо, якщо вона кожен день перебуває у роботі. У деяких ситуаціях принтер, який вийшов з ладу, може перешкодити планам або порушити робочий графік. Тому основне завдання, яке зазвичай висувається до ремонту принтерів, полягає в оперативному усуненні поломок апаратного та програмного характеру. Наша компанія гарантує проведення ремонтних робіт і заправку принтерів у найкоротші терміни. Ми здійснимо попередню діагностику принтера, яка дозволить знайти причину несправності, а також швидко відновимо його робочий стан…Читати далі

Щоб мати можливість користуватися перевагами «всесвітньої павутини», необхідно, аби були налаштовані мережа та інтернет. Виконати ці роботи самостійно здатні лише окремі користувачі, адже на даному етапі можуть виникнути різноманітні проблеми, про правильне рішення яких знають не всі. Тому довіряти налаштування мережі та інтернету потрібно досвідченим майстрам. У нас працюють справжні професіонали, які володіють усіма необхідними знаннями. Вони легко налаштують інтернет так, щоб у майбутньому з ним не виникало проблем.

Якщо ви хочете, аби у вас були вірно та якісно налаштовані мережа та інтернет у Вінниці, можете сміливо звертатися до наших фахівців. Вони в найкоротші терміни здійснять ремонт та монтаж мереж з урахуванням ваших побажань. У випадку, коли потрібне оперативне вирішення проблеми, ми готові приїхати у вихідний день або вночі.

Чому краще звернутися саме до нас?

Наші майстри візьмуться за роботу будь-якої складності. Для нас не є проблемою налагодження мережі з технологією Wi-Fi на сучасній цифровій техніці. Ми приїдемо відразу після надходження вашої заявки та виконаємо якісну установку і налаштування наявного обладнання, завдяки чому мережа та інтернетЧитати далі

На даний час комп’ютер відіграє значну роль у житті практично кожної людини. Тому його купівля є досить важливим рішенням, яке потребує відповідального підходу. Нерідко користувачі, яким треба допомога при виборі комп’ютера, шукають її в інтернеті або ж звертаються з подібними питаннями до друзів. Однак найкращим рішенням буде звернутися до хороших фахівців, адже тільки професіоналами може бути надана ефективна допомога при виборі комп’ютера у Вінниці. Вони підкажуть, які комплектуючі краще вибрати, а також допоможуть із збіркою. Професіонали, що працюють у нас, підберуть складові комп’ютерної техніки, співвідношення ціни та якості яких будуть повністю відповідати індивідуальним побажанням клієнта.

Ми пропонуємо кілька тактик пошуку потрібного варіанту:

 1. Вкластися в певну суму. При такому підході клієнт повідомляє суму, яку він може витратити на покупку комп’ютерного пристрою, а ми підбираємо найбільш оптимальні комплектуючі, виходячи з неї. Але часто зазначеної суми недостатньо для створення комп’ютера, якість якого змогла б задовольнити клієнта. У подібних ситуаціях ми рекомендуємо придбати дорожче обладнання в кредит.
 2. Купити комп’ютер, який буде виконувати конкретні завдання. Обираючи цей варіант, клієнт повинен визначити основні завдання, з якими комп’ютер буде справлятися. Це може бути навчання, робота, ігри, користування інтернетом тощо…Читати далі

Комплексне обслуговування организацій

Комп’ютер – це один з основних атрибутів кожного офісу, компанії чи закладу. Але він, як і інша техніка, може з часом виходити з ладу. Тому кожна фірма враховує в плані розходів витрати на обслуговування і ремонт комп’ютерних приладів. Для того, що мінімізувати цю статтю витрат, можна замовити послугу, яка нещодавно з’явилась – абонентське обслуговування та ремонт комп’ютерних приладів.Абонентське обслуговування комп’ютерного парка включає в себе технічне…Читати далі

Для успішного ведення бізнесу необхідно мати сучасне обладнання. Не виключенням являється і комп’ютерна техніка. Але для того щоб вона працювала ефективно, необхідно встановити якісне і актуальне програмне забезпечення та систематично оновлювати його. Обслуговування програмного забезпечення – одна з наших основних послуг. Часто штатні фахівці не мають на це часу, що призводить до нестабільної роботи ПЗ. Також можливі варіанти…Читати далі

Будь-яка компанія, незалежно від роду діяльності, має працювати ефективно. В сучасних організаціях всі персональні комп’ютери працівників, як правило, об’єднані в єдину мережу. Це дає можливість вільного доступу для кожного робітника до корпоративних ресурсів – документів, листування. Відповідальність за впровадження такої технології лягає на певного фахівця…Читати далі

Автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві

Сьогодні доволі складно уявити собі яке-небудь підприємство без комп’ютерної техніки і встановленого програмного забезпечення. Якщо ж річ йде про підприємства торгівлі, то автоматизація обліку підприємства є тут першою необхідністю, дозволяючи контролювати закупки, знімати залишки і суттєво знизити рівень шахрайства, який нерідко є характерним для торгового бізнесу. Окрім цього, грамотно продумане ПЗ дозволяє приймати розумні управлінські рішення. Оскільки якісне ПЗ…Читати далі

Для високого рівня автоматизації готельного бізнесу, а також своєчасної координації адміністратора, конс’єржа та господарської служби потрібен сучасний програмний комплекс. Саме таким є Unisystem Готель. З його допомогою набагато ефективніше працюють служби бронювання і товарно-фінансовий облік в цілому. Незалежно від розміру та складності структури готельного бізнесу, за допомогою програмного комплексу досягається автоматизація готельного бізнесу,  підвищення рівня обслуговування клієнтів…Читати далі

З розвитком ресторанного бізнесу виникла необхідність створення та запровадження спеціального програмного забезпечення для ведення обліку роботи всього закладу. Це пов’язано, насамперед, із великою кількістю ризиків, які виникають на шляху власників. Автоматизація ресторанного бізнесу допоможе в боротьбі з першим ворогом рестораторів, яким завжди було банкротство, наблизитися до якого можна у умовах відсутності розвитку і руху усього ресторану. Уникнути цієї проблеми можна тільки за допомогою постійного контролю та аудиту….Читати далі

Системи комплексного відеоспостереження

Організація якісного відеоспостереження дозволяє забезпечити безпеку будь-якого  об’єкту. Але як домогтися високої якості зображення при незначних грошових витратах? Як при порівняно невеликих витратах отримати сучасну систему відеоспостереження? Технологія Analog High Definition, чи просто AHD дозволяє отримати відповіді на ці запитання. Маючи дійсно високу якість, ця система дозволяє зробити справжній ривок вперед у порівнянні з традиційними аналоговими камерами відеоспостереження. Основною перевагою такого обладнання є те, що для покрашення аналогових систем вам не знадобиться проводити заміну кабельної розводки і конекторів…Читати далі

Ще зовсім недавно проводити зйомку в якості Full HD можна було лише при використанні IP систем. Сучасні ж технології дозволили проводити передачу зображення такої високої якості із використанням аналогового кабелю. При цьому, аналогові камери мають значно меншу вартість, ніж їх IP аналоги. Відеоспостереження HD SDI – передова технологія аналогового відеоспостореження. До того ж, головною відмінністю HD SDI відеокамер є те, що вони спроможні охопити значно більшу територію. Таким чином, ви маєте можливість охоплення тієї самої території меншою кількістю камер. Системи відеоспостереження HD SDI  дозволяють розгледіти лице людини чи номер автомобіля з відстані в 200 і більше метрів…Читати далі

Все більшу популярність на ринку отримують системи IP-відеоспостереження, побудовані на базі IP-камер. Від традиційних систем аналогового типу їх відрізняє те, що в цьому випадку передача відеосигналу відбувається в оцифрованому вигляді в мережу Інтернет. Переваги таких систем IP-відеоспостереження полягає в простоті монтажу, широких можливостях інтеграції і великих функціональних можливостях. IP камери можливо встановити в будь-якому місці, де присутня локальна мережа. Їх підключення може відбуватися напряму – завдяки модему, мобільному телефону чи бездротовому адаптеру. Для того, щоб передати живий відеосигнал, достатньо лише присвоїти IP-адресу…Читати далі

Будь-якому технічному засобу необхідна періодична діагностика і обслуговування. Навіть найновіший автомобіль, який було куплено в салоні, необхідно відвезти на СТО, де будуть проведені роботи, направлені на виявлення несправностей в авто. Комп’ютерна та побутова техніка також потребує діагностики. Це ж можна сказати і про системи відеонагляду, які є складним комплексом обладнання. Відеоспостереження необхідне для захисту від проявів вандалізму, грабіжництва або інших протиправних актів. Такі системи встановлюються на парковках, супермаркетах, учбових закладах і у великій кількості громадських місць…Читати далі

Нам довіряють

АлексПак
Кафе "Библиотека"
Дом одежды "Галерея"
Мегамаркет "Украгрозапчасть"
Веб-студия "Дизайн Орбита"
КБМП "Диапазон Экспресс"
Магазин "Фейс Контроль"
Ресторан "Гетьман"
ТОВ "Фирма-Радио"
Кафе "ЖмеринБург"
Доставка еды "HappyBox"
Магазин "Киндерленд"
Киевский Университет Рыночных Отношений
Мак-Вар
Набережный Квартал
Траттория "ТерраМаре"
Стоматология "Виктория"
Караоке-клуб "Шоколад"
Магазин "Пробуд"
ОСББ Зодчих, 7
ОСББ Зодчих, 9
ОСББ бульвар Свободи, 2
ОСББ Енгельса, 85А
Новое такси