• office@admin.vn.ua
 • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
 • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
 • ru
 • uk

Автоматизація обліку підприємства

Автоматизация учета предприятия

Сьогодні доволі складно уявити собі яке-небудь підприємство без комп’ютерної техніки і встановленого програмного забезпечення. Якщо ж річ йде про підприємства торгівлі, то автоматизація обліку підприємства є тут першою необхідністю, дозволяючи контролювати закупки, знімати залишки і суттєво знизити рівень шахрайства, який нерідко є характерним для торгового бізнесу. Окрім цього, грамотно продумане ПЗ дозволяє приймати розумні управлінські рішення.

Оскільки якісне ПЗ для автоматизація обліку підприємства на торгових підприємствах може бути доволі дорогим, то краще за все купляти його у компаній, які спеціалізуються на розробці програмного забезпечення для торгових підприємств. У цьому разі ви можете розраховувати як на встановлення і налаштування ПЗ, так і на проведення сервісного обслуговування офісної техніки, що також є доволі важливим аспектом при проведенні оптимізації роботи підприємства.

Бажаючи зекономити на цьому питанні і звертаючись до невеликих компаній, ви навряд зможете отримати те, чого хочете. Доволі часто недосвідчені представники цієї сфери не володіють усією специфікою організації торгового бізнесу, а тому не мають необхідного досвіду для розробки якісного ПЗ. Тому, економія в цьому випадку може вплинути на роботу кінцевого продукту.

Послуги нашої компанії

Займаючись розробкою, налаштуванням і обслуговуванням програмного забезпечення для торгових підприємств протягом багатьох років, ми можемо запропонувати вашій увазі наступні послуги:

 1. Встановлення та підтримка ПЗ. Усунення несправностей, пов’язаних із роботою операційної системи, забезпечення роботи офісних програмних пакетів.
 2. Налаштування серверів і проведення їх підтримки.
 3. Встановлення принтерів, сканерів і МФУ на робочих місцях зі здійсненням їх налаштування.
 4. Видалення вірусних програм з серверів і робочих місць. Встановлення антивірусного програмного забезпечення і налаштування його оновлень.
 5. Проведення діагностики апаратних потужностей. У разі поломки – ремонт та відправлення обладнання в сервісний центр.
 6. Встановлення програм на мобільні пристрої, проведення їх діагностики та налаштування.
 7. Встановлення обладнання, необхідного для доступу до мережі Інтернет. За необхідності, налаштування обмежень доступу до деяких інтернет-ресурсів для певних користувачів.
 8. Контроль закупок. Проведення підбору та закупок серверного та клієнтського обладнання.

Якщо вам необхідно досягти високої оптимізації в роботі торгівельного підприємства шляхом встановлення якісного ПЗ, то ви потрапили за адресою. Ми проводимо встановлення програмного забезпечення з подальшим сервісним обслуговування як серверного, так і клієнтського обладнання для автоматизація обліку підприємства.