• office@admin.vn.ua
  • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
  • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
  • ru
  • uk

IP-відеоспостереження

IP-видеонаблюдение

Все більшу популярність на ринку отримують системи IP-відеоспостереження, побудовані на базі IP-камер. Від традиційних систем аналогового типу їх відрізняє те, що в цьому випадку передача відеосигналу відбувається в оцифрованому вигляді в мережу Інтернет. Переваги таких систем IP-відеоспостереження полягає в простоті монтажу, широких можливостях інтеграції і великих функціональних можливостях.

IP камери можливо встановити в будь-якому місці, де присутня локальна мережа. Їх підключення може відбуватися напряму – завдяки модему, мобільному телефону чи бездротовому адаптеру. Для того, щоб передати живий відеосигнал, достатньо лише присвоїти IP-адресу певній камері, після чого її можна підключити до локальної мережі. Цифрові дані можуть бути записані на будь-який відеореєстратор, а також на декілька пристроїв одночасно.

Оскільки IP камери мають більш високу якість зображення, то створення подібних систем IP-відеоспостереження буде доцільно на тих об’єктах, де присутня необхідність в отриманні зображення з високою деталізацією. Тому такі пристрої часто використовуються для здійснення нагляду за технологічними процесами.

На що слід звертати увагу, обираючи IP камери

Обираючи сучасні IP камери, слід врахувати цілий ряд нюансів:

  1. Кут огляду. Більшості мережевих камер притаманний горизонтальний кут огляду, який складає 80-140 градусів. Для того, щоб провести панорамне спостереження, необхідно застосувати Fisheye камери, в яких реалізовано 360-градусний огляд.
  2. Переданий потік. Потік відеоданих від таких камер потребує більших пропускних можливостей від каналів зв’язку. Наприклад, для передачі зображення максимальної якості із застосуванням 3-х мегапіксельної камери може знадобитися до 25 мегабіт. Ця проблема може бути вирішена двома способами: встановленням двухпоточної камери чи налаштуванням потоку під канал зв’язку, використовуючи інтегровані функції камер.
  3. Джерело живлення. Усі IP камери сучасного типу працюють на стандарті POE, який забезпечує як передачу інформації, так и живлення камери через один кабель.
  4. Роздільна здатність. Висока роздільна здатність забезпечує не тільки кращу якість зображення, але й огляд більших за площою територій, дозволяючи вам встановити меншу кількість камер в одній системі.
  5. Автоматичні фільтри. Сучасні камери мають інтегровані фільтри, які мають функцію антизапотівання, регулювання освітлення, автоматично оцінюючи кількість світла. Завдяки присутності таких фільтрів вдається отримувати якісне зображення незалежно від рівня освітлення.