Обслуговування лазерних принтерів Samsung, Ricoh, Brother, Oki, HP, Xerox, Epson, Canon – дуже важлива і відповідальна процедура, яка дозволяє Вам забезпечити довгострокове справне функціонування техніки. Питання, які найчастіше виникають що до лазерних принтерів, пов’язані з ремонтом своїми руками і вартістю ремонту принтера у Вінниці лазерних принтерів у сервісах. Користуватися слід наступними підказками:

  • перепишіть бренд, модель і номер свого пристрою;
  • сформулюйте проблему, яка перешкоджає Вам повноцінно користуватися технікою (наприклад: шум, дивна індикація, заминання паперу, код помилки або взагалі відмова від роботи);
  • перевірте наявність паперу для друку, наповнення картриджів, справність мережевого шнура, працездатність драйверів;
  • телефонуйте в сервісний центр.

Виявивши на всіх останніх роздрукованих аркушах вздовж краю протягнуту тонку чорну смугу, сміливо можна робити висновок про те, що буде потрібно заміна фахівцем барабана картриджа.

Також може бути таке, що Ви включили принтер, а він ніяк не реагує на подачу команди запуску друку. Дану проблему можна спробувати усунути самостійно: перезавантаженням апарату, перевіркою «ваги» документа, очистити чергу друку. Якщо нічого з цього не допомагає – викликайте майстра для ремонту принтера.

Відмова від захвату паперу – ще одна з поширених поломок лазерного принтера. В такому випадку, частіше за все, необхідно замінити ролик захоплення паперу.

Але бувають і такі ситуації, коли принтер захопив папір, але зам’яв його. В такому випадку, процес усунення несправності починається з очищення роликів. Нерідко трапляється пошкодження направляючої планки або блоку роликів.

Більшість моделей лазерних принтерів самі повідомляють Вам про поломку, за допомогою виведення коду помилок на дисплей. Код може бути цифровий, текстовий або комбінований, який інформує про наступну дію щодо усунення поломки. Принтер Brother відобразить Вам ціле повідомлення на кшталт: «Cartridge Error», що свідчить про допущену помилку при установці картриджа і порекомендує його перевстановити. Друкарське обладнання Hewlett Packard також вказує на проблему текстово, наприклад: «Paper Jam», що означає необхідно відкрити апарат, видалити папір і натиснути відповідні кнопки для продовження друку. А ось техніка Lexmark символізуючи, що тонер закінчується, виведе тільки код – «Error 88».

З будь-якої ситуації є вихід, тому боятися поломок лазерних принтерів не варто. Ремонт принтера у Вінниці на сьогоднішній день оперативно здійснюється як в нашому сервісному центрі, так і з виїздом майстрів на виклик. На усі послуги надається гарантія на роботи, а це означає – Ви отримаєте підтвердження того, що Ваш апарат пропрацює тривалий час без збоїв і несправностей, а також Ви не переплатите за зайві процедури. При замовленні обслуговування лазерних принтерів фахівці після діагностики встановлюють точну причину поломки, а також проводять профілактику, відновлення або заміну деталей і вузлів, які потребують ремонту.