• office@admin.vn.ua
 • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
 • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
 • ru
 • uk

Статті

Чистка охлаждения ноутбука

Пред’являємо Вашій увазі фото-звіти по чистці деяких ноутбуків. Якщо Ви думаєте, що “мох” росте тільки на пеньках та деревах? Загляньте сюди, Ви одразу передумаєте. А раптом в Вашому незаміному помічнику все так само сумно?

До/Після

Чистка охлаждения ноутбука  Чистка охлаждения ноутбука
До/Після
Чистка охлаждения ноутбука  Чистка охлаждения ноутбука
До/Після
Чистка охлаждения ноутбука Чистка охлаждения ноутбука
Залили ноутбук (чаем, кофе, соком, водой и т.д)

Найрозповсюдженіша відповідь: вимкніть ноутбук, вийміть батарею – залиште ноутбук висохнути до кінця. Раптом станеться диво…

Не потрібно вірити в дива. Розлитий чай, кава, інші рідини діють на електроніку не найкращим чином, але якщо поковирятися самому – шанси дійсно є.

В нашому сервісному центрі Вам допоможуть вирішити цю проблему. Наші спеціалісти знімуть материнську плату, викупають її в ультразвуковій ванні, після чого вона, цілком імовірно, запрацює! Іноді трапляються випадки, в яких дійсно необхідний важкий та дорогий ремонт, але це в випадку  щедрого “купання ноута” або при несвоєчасному зверненні до спеціаластів. Всі інші способи ремонту ноутбука в домашніх умовах мають право на життя, але мають один великий “мінус” – шанси на успіх дуже малі.

Висновок: не панікувати та не засмучуватися, а спокійно віддати ноут в сервісний центр на ремонт професіоналам. Удачі!

Установка Windows 7

Як самостійно встановити операційну систему Windows 7 з диска собі на комп’ютер або ноутбук? Це досить довгий і не зовсім простий процес.

Для встановлення Windows 7 (або Windows 8 або Windows 10) потрібні: комп’ютер або ноутбук, диск з операційною системою (можна скористатися і флешкою), дана інструкція, ну і, мабуть, уважність!

Перед перевстановленням Windows 7 запам’ятайте два основних моменти, які потрібно виконати:

 • Перше – це заздалегідь визначитися, на який розділ жорсткого диска буде встановлена ​​ОС. У більшості випадків, як правило, це диск C: \. А також, не варто забувати, що Ваш робочий стіл повністю і цілком знаходиться на диску C: \, точніше, тут: C: \ Documents and Settings \ Ім’я користувача \ Робочий стіл. Заздалегідь подумайте про збереження архіважливих файлів для вас, скопіюйте їх з диска С, на інший диск або флешку. Що стосується програм, встановлених на диску C: \ то вони теж будуть видалені, але це не привід перетягувати всю папку з програмами на інші диски. Простіше знову встановити ці програми на чисту ОС.
 • Другий момент – це драйвера до вашого комп’ютера або ноутбука. Не потрібно забувати про них. До більшості ноутбуків драйвера йдуть в комплекті, але якщо їх немає, шукаємо на офіційному сайті виробника і викачуємо їх заздалегідь. Якщо пропустити цей важливий момент, то після встановлення Windows, ви можете залишитися без інтернету, адже не факт, що дистрибютив, який Ви підготували для перевстановлення віндовс буде спочатку містити драйвера вашої мережевої карти.

Встановлення Windows 7 з диска:

В дисковод вставляємо диск з операційною системою Windows і перезавантажуємо комп’ютер. Основне завдання – налаштувати завантаження комп’ютера з DVD-диска. Зробити це можна 2 способами:

 1. Змінити пріоритет завантаження в BIOS (з HDD на DVD-диск).
 2. Вибрати пристрій (DVD-диск) в спеціальному завантажувальному меню.

Спосіб перший, вибір пристрою в завантажувальному меню. Після встановлення Windows, необхідність повертати завантаження з HDD відпадає. Адже, на старих комп’ютерах ця функція відсутня. В такому випадку доведеться зайти в BIOS і змінити пріоритет завантаження.

Пуск – перезавантаження, чекаємо, коли екран згасне і при перших ознаках пробудження системи (поява логотипу), натискаємо і утримуємо клавішу Delete на клавіатурі. Чому саме клавіша Delete? Це можуть бути клавіші F1, F2, F3 + F2, F10, Ctrl + Alt + Esc, Ctrl + Alt + S, Esc.

Універсальної кнопки для входу в BIOS або завантажувальний меню не існує, все залежить від виробника комп’ютера (материнської плати). Вірний спосіб – прочитати інструкцію від материнської плати або від комп’ютера. Залишається лише вибрати потрібний пристрій зі списку:

Якщо все зроблено коректно і правильно, і диск записаний, установка повинна початися відразу після вибору пристрою через завантажувальне меню. Так само, існує, другий варіант – зміна пріоритету завантаження безпосередньо в BIOS.

Після включення комп’ютера на екрані можна побачити повідомлення: «Press DEL to enter setup». Це означає, що необхідно натиснути клавішу Delete для входу в BIOS. Якщо все зробити правильно, з’явиться програмна оболонка, схожа на старий DOS.

Значно може відрізнятися інтерфейс, в залежності від виробників BIOS (AMI, Phoenix – Award), але принцип дій залишається той же. Для навігації та зміни параметрів використовуйте стрілки на клавіатурі, клавішу Enter і + \ -.

У верхньому меню виберіть Boot, запис «Boot Device Priority» і натискаємо Enter. Потрібно виставити пріоритет, для завантаження ноутбука або комп’ютера не з жорсткого диска, а з диска, що містить операційну систему. За допомогою стрілок на клавіатурі встановіть CD / DVD-привід в списку завантаження на перше місце. Це тимчасово, потім все повернемо на місце.

Якщо все зробити правильно, то побачимо наступне вікно: «Press any key to boot from CD or DVD». Потрібно натиснути будь-яку клавішу, наприклад, пробіл.

 

На цьому етапі встановлення це робиться тільки 1 раз. Бачимо наступне вікно «Windows is loading files».

Відбувається вилучення файлів. Де ми побачимо напис «Starting Windows» і саме вікно встановлення Windows 7. Встановлення Windows почалася !!! Вибираємо потрібну нам мову і натискаємо «Встановити». Далі вибираємо редакцію Windows 7:

 

Вибираємо ОС, яку слід встановити за допомогою ключів.

Ознайомимося і погодимося з умовами ліцензії. Тепер потрібно вибрати тип встановлення – вибираємо «Повне встановленя». Далі вибираємо розділ, на який буде встановлена ​​віндовс. Щоб не було проблем при виборі розділу, заздалегідь до установки Windows подивіться, скільки гігабайтів займає ваш диск С. Якщо на жорсткому диску один розділ і він більше 250 Гб, правильніше буде створити два локальних диска. Один розділ – спеціально для Windows (зазвичай відводять приблизно 50-100 Гб), а інший – під зберігання вашої особистої інформації.

Установник попереджає, що наші дані будуть видалені. Нам це і треба, нас цікавить чисте перевстановлення віндовс. Погоджуємося і чекаємо. Весь процес займає лічені секунди. Після форматування, вільного місця стало більше, тиснемо «Далі».

Процес встановлення запущений.

 

Це займає 15-25 хвилин. Коли встановиться система, вона запропонує ввести ім’я комп’ютера та ім’я користувача. А також, за бажанням, можна ввести пароль і підказку. Не забуваємо про налаштування безпеки. Вказуємо свій часовий пояс. Якщо ноутбук або комп’ютер підключений до мережі і Windows містить драйвер вашої мережевої карти, варто вказати тип мережі.

Якщо ви міняли пріоритет завантаження в BIOS, то потрібно повернутися і заново виставити завантаження з жорсткого диска (HDD).

Наші майстри проведуть встановлення віндовс у Вінниці, перевстановлення Windows швидко і якісно!

 

Обслуживание лазерных принтеров

Обслуговування лазерних принтерів Samsung, Ricoh, Brother, Oki, HP, Xerox, Epson, Canon – дуже важлива і відповідальна процедура, яка дозволяє Вам забезпечити довгострокове справне функціонування техніки. Питання, які найчастіше виникають що до лазерних принтерів, пов’язані з ремонтом своїми руками і вартістю ремонту принтера у Вінниці лазерних принтерів у сервісах. Користуватися слід наступними підказками:

 • перепишіть бренд, модель і номер свого пристрою;
 • сформулюйте проблему, яка перешкоджає Вам повноцінно користуватися технікою (наприклад: шум, дивна індикація, заминання паперу, код помилки або взагалі відмова від роботи);
 • перевірте наявність паперу для друку, наповнення картриджів, справність мережевого шнура, працездатність драйверів;
 • телефонуйте в сервісний центр.

Виявивши на всіх останніх роздрукованих аркушах вздовж краю протягнуту тонку чорну смугу, сміливо можна робити висновок про те, що буде потрібно заміна фахівцем барабана картриджа.

Також може бути таке, що Ви включили принтер, а він ніяк не реагує на подачу команди запуску друку. Дану проблему можна спробувати усунути самостійно: перезавантаженням апарату, перевіркою «ваги» документа, очистити чергу друку. Якщо нічого з цього не допомагає – викликайте майстра для ремонту принтера.

Відмова від захвату паперу – ще одна з поширених поломок лазерного принтера. В такому випадку, частіше за все, необхідно замінити ролик захоплення паперу.

Але бувають і такі ситуації, коли принтер захопив папір, але зам’яв його. В такому випадку, процес усунення несправності починається з очищення роликів. Нерідко трапляється пошкодження направляючої планки або блоку роликів.

Більшість моделей лазерних принтерів самі повідомляють Вам про поломку, за допомогою виведення коду помилок на дисплей. Код може бути цифровий, текстовий або комбінований, який інформує про наступну дію щодо усунення поломки. Принтер Brother відобразить Вам ціле повідомлення на кшталт: «Cartridge Error», що свідчить про допущену помилку при установці картриджа і порекомендує його перевстановити. Друкарське обладнання Hewlett Packard також вказує на проблему текстово, наприклад: «Paper Jam», що означає необхідно відкрити апарат, видалити папір і натиснути відповідні кнопки для продовження друку. А ось техніка Lexmark символізуючи, що тонер закінчується, виведе тільки код – «Error 88».

З будь-якої ситуації є вихід, тому боятися поломок лазерних принтерів не варто. Ремонт принтера у Вінниці на сьогоднішній день оперативно здійснюється як в нашому сервісному центрі, так і з виїздом майстрів на виклик. На усі послуги надається гарантія на роботи, а це означає – Ви отримаєте підтвердження того, що Ваш апарат пропрацює тривалий час без збоїв і несправностей, а також Ви не переплатите за зайві процедури. При замовленні обслуговування лазерних принтерів фахівці після діагностики встановлюють точну причину поломки, а також проводять профілактику, відновлення або заміну деталей і вузлів, які потребують ремонту.

Обзор операционных систем

Щодня, почавши роботу за комп’ютером, ми навіть не замислюємося про те, що натиснувши всього одну кнопку, ми активуємо мільйони найдрібніших елементів, відкриваємо і закриваємо безліч прихованих програм і функцій, примушуючи до роботи складну логіку. Задуматися про операційну систему ми можемо лише тоді, коли функцій, якими ми щодня користуємося, нам уже не вистачає, коли чуємо про вихід нових версій операційних систем або ж про розробку кардинально нових систем. Тоді, бажаючи отримати  новизну і зручність, ми встановлюємо нову систему, відкриваючи для себе нові можливості інформаційного світу. А чи знаєте Ви, що собою являє операційна система, як працює і що вона взагалі робить? Які є види операційних систем, і чим вони відрізняються один від одного? А яка операційна система потрібна саме Вам?

Тож почнемо. Операційна система – це набір деяких програмних засобів, які реалізують обробку Вашої інформації для передачі її в машинну логіку для виконання поставлених завдань. Користувач, як правило, уявляє собі операційну систему лише як візуальну оболонку. І він має рацію … правда, лише наполовину.

Робота операційної системи. Вона завжди дуже зайнята, тому що у неї дуже багато різноманітної роботи: управління введенням і виведенням даних, роздачею завдань пристроїв, завантаженням програм в оперативну пам’ять і їх виконанням, а також управляє оперативною пам’яттю, роздаючи її запущеним Вами додатків. Так само вона керує доступом до всіх джерел даних, захищає ці дані і, звичайно ж, саму себе (від шкідливих програм, помилок користувача, зломщиків). Відповідає за багатозадачність вашого ПК теж операційна система, надає можливість роботи на комп’ютері не одного, а безлічі користувачів. Навіть коли Ви бачите чорний екран і білі букви – це теж завдяки роботи ОС.

Види операційних систем. Стандартно на це питання відповідають так: операційні системи бувають Windows (сюди ж і DOS, як правило, відносять), MacOS і його версії і Unix-подібні. Різниця їх набагато складніше і ширше насправді, однак, ми поговоримо про тих, які вже були названі.

Операційна система Windows

Обзор операционных систем

Історія Windows. Все почалося з DOS – з простого синього екрану і білих букв. Ця система, напевно, залишилася найшвидшою і надійної, адже в ній було мінімум візуальних ефектів і максимум зв’язку з апаратної складової. Але вона була мало функціональна, тому почали з’являтися різні версії. Установка Windows багато часу не займає. Як показав особистий досвід, що при бажанні повна комплектація ОС розташовується на комп’ютері за 15-20 хвилин. Користувач ж отримує досить точні вказівки під час установки про процеси і його діях, а єто важливо для тих, хто самостійно обслуговує свій комп’ютер і не має глибоких знань в цій області.

Продуктивність даної системи висока і користувача, який бажає робити все і відразу, це не може не радувати. Інтерфейс, як кажуть розробники, «дружній», робочий стіл налаштовується відмінно. Та й вся система значно розширила кількість налаштувань, що для досвідченого користувача – тільки плюс.

Серед основних переваг даної «операційки» слід відзначити:

 • стабільність;
 • багаторівнева безпеку;
 • наявність безлічі нових функцій;
 • розширенність основного меню і «Панелі інструментів».

Операційна система Linux

Обзор операционных систем

Історія Linux. Перші Unix були не надто адаптовані для звичайного користувача, але ж і звичайних користувачів тоді було не так вже й багато і всі вони відмінно орієнтувалися в частині адміністрування систем. Тому дорікати розробників за відсутність гідної візуалізації не варто, а ось похвалити їх за сміливість потрібно, адже вони продовжили розвивати цю галузь операційних систем, хоча їй не пророкували хороше майбутнє.

Установка Linux вимагає участі користувача лише для декількох натискань клавіш, вона практично повністю автоматизована. Даная процедура займає не більше 10 хвилин, особливих знань і умінь вона не зажадає.

Продуктивність – на висоті. Інтерфейс більш ніж «дружній». Користувача, який впевнений в «складності і незрозумілості» Linux, просто вразить кількість різних налаштувань.

Користувачеві від операційної системи потрібні: функціональність, продуктивність і укомплектованість, і з цієї точки зору Linux задовольнить вимоги будь-якого користувача.

Слід зазначити переваги даної системи:

 • значно поліпшений інтерфейс і настраиваемость;
 • стабільність;
 • набір мінімального програмного забезпечення, яке дозволяє встановити систему і миттєво приступить до роботи з нею;
 • безпеку;
 • виправлення несумісності ОС зі стандартом Wi-Fi;
 • прекрасна адаптація поруч з будь-якою іншою операційною системою, не стане з нею конфліктувати, тому Вам відмовлятися від звичної вже «осі» не варто.

Операційна система MacOS Lion

Обзор операционных систем

Історія MacOS. Спочатку MacOS дивувала всіх тим, що працювала вона виключно на комп’ютерах виробництва Apple .

Перша MacOS з’явилася ще в 1984 році, але вона була зовсім не схожа на ту красу, яку ми звикли бачити на «маках» вдосконалили її тільки ближче до 2000 року. У процесі свого розвитку MacOS пройшла довгий шлях від повної нестабільності до абсолютної надійності і багатозадачності.

Установка відбувається легко і невимушено в режимі діалогу користувача і його ПК. За часом займає 10-15 хвилин, що є хорошим показником. Навіть при установці ця операційна система веде себе вкрай впевнено, виконуючи всі в обіцяні терміни.

Продуктивність MacOS Lion залежить від того, яку апаратну начинку ви надасте в її розпорядження. Тут все тримається на багатозадачності!

Інтерфейс MacOS Lion завжди був і залишається красивим. Чого вартий тільки її робочий стіл!

MacOS Lion має безліч переваг, серед них:

 • простіше і красивіше управління візуальними компонентами, завдяки системі жестів Multi-Touch;
 • повноекранні вікна;
 • зручність і функціональність;
 • вартість цієї версії також дивує всіх.

Ми коротко ознайомили Вас з операційними системами, якщо ви «порівнюєте» їх, виходячи з бажання вибрати, наш Вам порада: складіть список того, що важливо саме для вас в операційній системі і розгляньте всі можливі варіанти.

Ремонт клавиатуры ноутбука

Клавіатура і тачпад ноутбука – дуже важливі складові, так як ми можемо вводити дані, запити, команди, керувати будь-якими функціями і у відповідь отримувати результат на дисплеї пристрою. Так, як без них було б просто неможливо використовувати пристрій, їх поломка завдає деякий дискомфорт користувачу, а ремонт клавіатури ноутбука – часом лякає своєю ціною, але не у нашому сервісному центрі.

Більшість неполадок пристроїв введення виникає з вини користувача: нерідко пролита рідина, сильні удари пальцями по кнопках, падіння ноутбука, можуть привести до часткової, а іноді, і до повної поломки клавіатури і тачпада. Також не виняток і поломки, що виникають з вини виробника, наприклад, заводський брак, неякісні матеріали або непродумана конструкція елементів.

Якщо у Вас виникають проблеми подібного характеру, ми рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр, де виконають ремонт клавіатури ноутбука в Вінниці або повну заміну клавіатури на ноутбуці за оптимальною ціною або виконають якісний ремонт. Крім заміни пристроїв введення, фахівці центру проводять ремонт окремих елементів клавіатури і тачпада, таких як шлейфів, роз’ємів, кнопок і їх механізмів.

Наш сервісний центр співпрацює з багатьма відомими виробниками ноутбуків, і це дозволяє нам при ремонті використовувати тільки оригінальні нові комплектуючі, якість яких підтверджена фірмовою гарантією. У нас висока якість обслуговування клієнтів і доступні ціни на всі послуги, що надаються, а також, ми постійно впроваджуємо програми лояльності і надаємо знижки нашим постійним клієнтам.

Принтер с СНПЧ

У наш сервісний центр надійшов на ремонт принтер Epson з встановленою СНПЧ (Система безперервної подачі чорнила) з наступними заявленими несправностями:

 • перестає друкувати через 20-30 надрукованих сторінок;
 • підтікає чорнило з дна принтера;
 • бруднить папір чорнилом при друку.

В ході діагностики майстер встановив: переповнений абсорбер (пристрій, що збирає відпрацьовані чорнило) принтера.

Слід зазначити, що СНПЧ була встановлена ​​на новий принтер 3 місяці тому, але стан абсорбера було таким, як після 1 року інтенсивного використання, або 2-3 років використання в звичайному “домашньому” режимі:

Абсорбер був очищений, відмитий і встановлений назад в принтер, картриджі заправлені.

З’ясувалося, причина переповнення абсорбера відпрацьованими чорнилом полягає в надмірному тиску чорнила в картриджах СНПЧ в слідстві їх підняття вище рівня картриджів.

Важливо пам’ятати і виконувати правила користування СНПЧ:

 • не допускати надлишку тиску в картриджах! Банки з чорнилом повинні бути на одному рівні з принтером (стояти поруч на столі);
 • при погіршенні якості друку користуватися вбудованими інструментами драйвера принтера – прочистити сопла, прочищення голівки;
 • стежити за правильним надходженням чорнила в картриджі: не допускати перегинів, вузлів на трубках подачі чорнила;
 • не допускати заправки системи чорнилом, непридатними для використання у Вашій моделі принтера;
 • не допускати змішування чорнила різних кольорів;
 • не допускати тривалого простою принтера;
 • довіряти заправку картриджів та ремонт принтера фахівцям.

Все-таки, навіть при правильній експлуатації принтерів, бувають ситуації, коли без допомоги фахівця не обійтися – помилки прошивки принтера, постійні застрягання паперу в принтері, відновлення працездатності принтера після тривалого часу невикористання. У цих та інших випадках, краще звернутися в сервісний центр, де Вам оперативно і недорого допоможуть вирішити будь-яку проблему з друкуючої технікою, і нададуть наступні послуги: ремонт принтера в Вінниці, заправка принтера в Вінниці, заправка картриджа в Вінниці.

Ремонт зарядки ноутбука

Поломка батареї і роз’єму живлення ноутбука – одна з найбільш поширених несправностей, так як неможлива нормальна експлуатація пристрою без надійного акумулятора. Якщо вам необхідний  ремонт зарядки ноутбука в Вінниці, станьте клієнтом нашого центру прямо зараз. Ми спеціалізуємося на ремонті електронних пристроїв різних видів і марок.

Слабкі місця є абсолютно у всіх пристроїв. Система зарядки ноутбуків не виняток, найчастіше виходить з ладу роз’єм живлення або блок. Майстри нашого сервісу проведуть заміну комплектуючих, що відпрацювали свій термін. Ваш акумулятор знову стане працювати без збоїв і добре тримати заряд після заміни елементів.

Іноді, ремонт зарядки ноутбука, на жаль, неможливий. Вердикт такий виносять наші фахівці, коли якийсь вузол живлення вичерпав свій ресурс і потрібна його заміна. Майстри нашого сервісного центру підберуть Вам батарею, блок або окремий ланцюг живлення.

Ми даємо гарантію на свою роботу і встановлені в сервісі комплектуючі. Тому звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що при виникненні непередбачуваних ситуацій буде виконано гарантійний ремонт.

Центр наш прекрасно оснащений. Ми маємо обладнання, що дозволяє точно діагностувати будь-яку проблему. Фахівці проводять ремонт швидко і якісно, так як мають величезний досвід подібної роботи. Звертайтеся до нас, якщо у вас виникли проблеми з зарядкою, наші співробітники зроблять для вас грамотний і високоякісний ремонт зарядки ноутбука.

Абонентское обслуживание компьютеров

На сьогоднішній день вже не залишилося організацій, які обходяться без використання комп’ютера. Інформаційні технології дозволяють автоматизувати і спростити виконувану працівником роботу,  підвищуючи в рази продуктивність його праці.

Комп’ютери сьогодні все частіше замінюють людей, знижуючи витрати на оренду офісних і виробничих приміщень, виплати заробітної плати.

Так як нинішнє століття – ера інформаційних технологій, сьогодні на успіх більше шансів у того, хто володіє інформацією. Комп’ютер сьогодні незамінний на будь-якому підприємстві, оскільки відіграє найважливішу роль для впевненого функціонування компаній.

Підтримка комп’ютерів в працездатному стані – одна з основних задач для керівника підприємства. Адже вихід з ладу хоча б одного з комп’ютерів, нерідко може привести до серйозних проблем, викликавши значні збитки. Щоб уникнути цього, необхідно постійно підтримувати належну роботу всіх комп’ютерних систем і забезпечувати надійну і безперебійну його роботу. Кожна компанія справляється з цим завданням по-різному: приймають в штат системного адміністратора, обирають абонентське обслуговування комп’ютерів, а є такі, які взагалі не надають значення цій проблемі, а даремно, так як коли відбувається серйозна  відмова комп’ютерної системи, викликавши співробітника сервісної компанії, висловлюють жалкують з приводу своєї недалекоглядності. А от якби керівник компанії вчасно звернувся в серсівний центр, що надає абонентське обслуговування комп’ютерів проблем було б значно менше.

Що ж краще – постійний системний адміністратор або абонентське обслуговування комп’ютерів? Давайте розглянемо всі «за» і «проти» цих двох варіантів.

Компаніям, чисельність комп’ютерів яких не перевищує 30-40, приймати в штат системного адміністратора не має сенсу, оскільки, в цьому випадку витрати на його утримання перевищать ефект від його праці. В даному випадку перевагу слід віддати абонентського обслуговування комп’ютерів, фахівці виїжджатимуть в компанію кілька разів на місяць і проводять діагностику роботи комп’ютерного обладнання, а при необхідності його ремонт або заміну. У маленьких компаніях проведення таких робіт потрібно час від часу, системний адміністратор буде більшу частину часу просиджувати без діла, а абонентське обслуговування комп’ютерів дозволить запобігати, і при потребі усувати всі поточні неполадки при незначних витратах.

Системний адміністратор може принести більше користі в компаніях, кількість комп’ютерів в яких наближається до сотні, однак, незважаючи на це, досвідчені керівники і в цьому випадку вибирають абонентське обслуговування. Чому ж так? На жаль, штатний системний адміністратор, який отримує фіксовану заробітну плату, не завжди зацікавлений в якості виконання своєї роботи і робить її абияк. На відміну від нього, фахівці, здійснюючи абонентське обслуговування комп’ютерів компанії, зацікавлені в продовження співпраці з нею, і виконують покладені на них обов’язки відповідально і якісно. Крім того, вихід із складних ситуацій одній людині важче знайти, і чим більша компанія, тим ймовірність виникнення таких ситуацій вище. В результаті може статися так, що вся її робота зупиниться на той час, і поки сисадмін буде вирішувати складну проблему, фахівці з відділу абонентського обслуговування зробили б це швидко. Тому абонентське обслуговування – це практично ідеальний варіант для більшості компаній, яким необхідна постійна безперебійна робота комп’ютерів.