• office@admin.vn.ua
 • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
 • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
 • ru
 • uk

Обслуговування комп’ютерних мереж

Обслуживание компьютерных сетей

Будь-яка компанія, незалежно від роду діяльності, має працювати ефективно. В сучасних організаціях всі персональні комп’ютери працівників, як правило, об’єднані в єдину мережу. Це дає можливість вільного доступу для кожного робітника до корпоративних ресурсів – документів, листування. Відповідальність за впровадження такої технології лягає на певного фахівця. В його обов’язки входить ліквідація можливих збоїв, встановлення нового, більш досконалого програмного забезпечення, придбання нового обладнання та ремонт, обслуговування комп’ютерних мереж.

Від такого фахівця вимагаються не тільки знання найновіших розробок в сфері ПЗ, але також вміння відремонтувати «залізо» та досвід кабельника і радіотехніка.

Цілі обслуговування комп’ютерних мереж підприємства:

 • Фахівці компанії значно подовжують термін експлуатації всього комунікаційного обладнання. До таких послуг відносять обслуговування серверних кімнат, а також термінальних станцій.
 • Наші фахівці встановлюють найкраще комунікаційне обладнання для передачі всієї необхідної інформації. Завдяки цьому, швидкість обробки значно вища, а можливість помилки – мізерна.
 • Майстри займаються підвищенням якості інформаційної передачі по всім каналам і вузлам.
 • Спеціалісти також займаються налаштуванням належного рівню безпеки і таємності всіх процесів, для того щоб уберегти Вашу комерційну інформацію.

Комплекс обслуговування мереж

Процес повного комплексного обслуговування мереж складається з декількох кроків:

 1. Розробка проекту та створення документації.
 2. Поставка всього необхідного обладнання, яке буде встановлюватися на Вашому об’єкті.
 3. Монтажні роботи та налаштування обладнання.
 4. Профілактичні роботи мереж. Пошук несправностей та можливих помилок.
 5. Інсталяція необхідного програмного забезпечення для оптимальної роботи, безпеки та підвищення швидкості передачі інформації.
 6. Налаштування обладнання, комп’ютерів, принтерів та іншої офісної техніки, об’єднаної в мережу.
 7. Постійне діагностування, відстеження несправностей в роботі, а також регулярне технічне обслуговування всіх систем.

Важливість обслуговування комп’ютерних мереж

Сьогодні велика кількість компаній пов’язані з роботою у всесвітній павутині. Більша частина працюючих комп’ютерів, так чи інакше, з’єднана з мережею Інтернет, для того щоб працівник міг оперативно відповідати на повідомлення, мати доступ до всієї необхідної інформації або ж мати змогу в будь-який момент роздрукувати матеріали, перенаправити інформацію між пристроями чи просто переглянути презентацію.

Неправильна робота мережевих компонентів, так чи інакше, призводить до збоїв в робочому процесі, що може негативно відобразитися на роботі всього підприємства.

Особливим негативним фактором може бути випадкове видалення інформації з серверів. Це може призвести до значних фінансових затрат, а також довгого процесу відновлення. Щоб запобігти подібних ситуацій, наша компаній пропонує Вам свої послуги з обслуговування комп’ютерних мереж і всього мережевого обладнання.

Телефонуйте нам прямо зараз, замовляйте фахівця та потурбуйтесь про грамотну і стабільну роботу Вашої мережі заздалегідь.