Клавіатура і тачпад ноутбука – дуже важливі складові, так як ми можемо вводити дані, запити, команди, керувати будь-якими функціями і у відповідь отримувати результат на дисплеї пристрою. Так, як без них було б просто неможливо використовувати пристрій, їх поломка завдає деякий дискомфорт користувачу, а ремонт клавіатури ноутбука – часом лякає своєю ціною, але не у нашому сервісному центрі.

Більшість неполадок пристроїв введення виникає з вини користувача: нерідко пролита рідина, сильні удари пальцями по кнопках, падіння ноутбука, можуть привести до часткової, а іноді, і до повної поломки клавіатури і тачпада. Також не виняток і поломки, що виникають з вини виробника, наприклад, заводський брак, неякісні матеріали або непродумана конструкція елементів.

Якщо у Вас виникають проблеми подібного характеру, ми рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр, де виконають ремонт клавіатури ноутбука в Вінниці або повну заміну клавіатури на ноутбуці за оптимальною ціною або виконають якісний ремонт. Крім заміни пристроїв введення, фахівці центру проводять ремонт окремих елементів клавіатури і тачпада, таких як шлейфів, роз’ємів, кнопок і їх механізмів.

Наш сервісний центр співпрацює з багатьма відомими виробниками ноутбуків, і це дозволяє нам при ремонті використовувати тільки оригінальні нові комплектуючі, якість яких підтверджена фірмовою гарантією. У нас висока якість обслуговування клієнтів і доступні ціни на всі послуги, що надаються, а також, ми постійно впроваджуємо програми лояльності і надаємо знижки нашим постійним клієнтам.