• office@admin.vn.ua
  • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
  • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
  • ru
  • uk

Відеоспостереження HD SDI

Видеонаблюдение HD SDIЩе зовсім недавно проводити зйомку в якості Full HD можна було лише при використанні IP систем. Сучасні ж технології дозволили проводити передачу зображення такої високої якості із використанням аналогового кабелю. При цьому, аналогові камери мають значно меншу вартість, ніж їх IP аналоги. Відеоспостереження HD SDI – передова технологія аналогового відеоспостореження.

До того ж, головною відмінністю HD SDI відеокамер є те, що вони спроможні охопити значно більшу територію. Таким чином, ви маєте можливість охоплення тієї самої території меншою кількістю камер.

Системи відеоспостереження HD SDI  дозволяють розгледіти лице людини чи номер автомобіля з відстані в 200 і більше метрів. Вже це свідчить про  високу точність таких приладів.

Використовуючи сучасні технології, з’являється можливість модернізації звичайної аналогової системи, впровадивши на її базі нову HD SDI, яка характеризується більшою потужністю. Найбільш привабливим моментом такої модернізації є те, що нова система може використовувати коаксіальні кабелі. Таким чином, вам не потрібно буде проводити якихось глобальних змін.

Проведення монтажу і подальшого обслуговування HD SDI систем не потребує перекваліфікації, бо такі пристрої конструктивно схожі, і будь-який технік, що займається встановленням аналогових камер, може легко впоратися з новим обладнанням.

Напевно, найголовнішою перевагою таких камер є відсутність затримки, що є характерним для IP-камер. Це обладнання передає зображення з мінімальною втратою даних, що виступає важливим критерієм при встановленні систем відеоспостереження на таких об’єктах, як аеропорти, банки, вокзали і т. д.

Дальність передачі сигналу залежить від кількості коаксіальних кабелів, які використовуються в системі. Наприклад, зображення в якості HD може передаватися на відстань до 150 метрів без застосування будь- яких додаткових пристроїв.

Основні характеристики HD SDI камер

  1. Максимальна роздільна здатність сучасних HD SDI камер дорівнює 2,1 мегапікселям, або 1920 на 1080. При цьому, існують також бюджетні моделі, які мають роздільну здатність 720р.
  2. Існують вуличні камери, які мають ІЧ підсвідку, яка дозволяє обладнанню знімати у високій якості в умовах поганого освітлення.
  3. Вуличні камери найчастіше мають металеві антивандальні корпуси.
  4. Стандартна чутливість камер дорівнює 0,1-0,01 люкса, але деякі моделі здатні працювати до 0,000006 люкса.