• office@admin.vn.ua
  • Дзвоніть нам: +38 (097) 166 50 00
  • м. Вінниця, вул. Зодчих, 7
  • ru
  • uk

Відеоспостереження HD-TVI (AHD)

Видеонаблюдение HD-TVI (AHD)

Організація якісного відеоспостереження дозволяє забезпечити безпеку будь-якого  об’єкту. Але як домогтися високої якості зображення при незначних грошових витратах? Як при порівняно невеликих витратах отримати сучасну систему відеоспостереження? Технологія Analog High Definition, чи просто AHD дозволяє отримати відповіді на ці запитання. Маючи дійсно високу якість, ця система дозволяє зробити справжній ривок вперед у порівнянні з традиційними аналоговими камерами відеоспостереження.

Основною перевагою такого обладнання є те, що для покрашення аналогових систем вам не знадобиться проводити заміну кабельної розводки і конекторів камер. При цьому, якість зображення може бути доведена до рівня Full HD! А це вже значна економія при проведенні технічних робіт. До того ж, модернізація в такому випадку буде проведена значно скоріше.

Інші переваги AHD камер

Ця технологія дозволяє передавати відео і аудіо сигнал по єдиному коаксіальному кабелю. Також через нього можуть бути передані і сигнали для управління поворотними камерами. Більш ранні аналогові системи вимагали прокладення для цього додаткової проводки. Таким чином, при використанні AHD камер, Ви можете зекономити не тільки час, але й витрати на кабельну інфраструктуру.

Важливі переваги у цього обладнання є навіть перед IP камерами. Річ в тім, що AHD камери можуть передавати відео в якості Full HD на відстань до 300 метрів, в той час як у цифрових камер такий показник обмежується довжиною кабелю у три-п’ять разів. Таким чином, завдяки AHD камерам вдається створити широку систему безпеки, яка здатна охопити більшу територію.

До того ж, аналогова передача сигналів дозволяє гарантувати відсутність перешкод і гальмувань, що є характерним для цифрових систем. При цьому, аналогові відеокамери мають нижчу вартість, ніж IP пристрої.

Вуличні AHD камери мають герметичні корпуси, а тому здатні без проблем витримувати навіть сильні морози. Завдяки інфрачервоній підсвідці, вони здатні  працювати як в нічний, так і у денний час. Також такі системи дозволяють використання кабельної проводки по витій парі. Ця технологія є дуже гнучкою, дозволяючи створювати запас міцності для систем відеоспостереження.