Як правильно користуватися фільтром на електронному майданчику УЕБ

Популярність всіх електронних майданчиків останнім часом стрімко рухається вверх. Це стосується не тільки акредитованих майданчиків, але й тих сайтів, що не схвалені системою ПроЗорро. Варто нагадати, що акредитація електронного майданчика – це ключовий критерій, який потрібно враховувати незалежно від обставин.

Будучи зацікавленим в пошуку певного лоту, користувач намагається якось спростити собі завдання. В цілому, цього можна і не робити, але це призведе до того, що доведеться переглядати всі оголошення з торгами в ручному режимі. Це не зовсім цікаве заняття, яке буде регулярно відбирати багато вашого часу.

Більш того, велика частина лотів навіть не будуть підходити по вашим критеріям. Беручи в приклад українську енергетичну біржу (УЕБ), ми чітко розуміємо, що основним напрямком її діяльності є енергетичні ресурси. Відповідно, перше, що потрібно зробити користувачі-  це скористатися фільтром та налаштувати в ньому всі параметри під себе.

Ви можете все це просто зробити якщо перейдете на сайт https://www.ueex.com.ua. Це робиться елементарним чином и вам потрібно буде лиш витратити декілька хвилин власного часу.

Що можна налаштувати за допомогою фільтру?!

Варто нагадати, шо мова йде про цілком звичайний інструмент, який присутній на будь-якому майданчику.

Говорячи безпосередньо про приклад української енергетичної біржі, у вас є змога задати наступні критерії:

  • Географічне положення – у вас є змога відсортувати всі лоти, згідно місця розташування, щоб надалі не мати з цим додаткових проблем;
  • Ціновий фактор – не важко здогадатися, що тут мова йде саме про формування ціни. Ви можете самостійно обрати для себе ціновий діапазон;
  • Ринок – в ваших силах обрати якийсь конкретний ринок з енергетичними ресурсами, який є для вас цікавим на певному часовому відрізку;
  • Часові обмеження – у вас є можливість шукати торги, на яких ще залишається достатньо часу для оформлення та подання заявок;
  • Обсяги енергетичних ресурсів – ви також можете підбирати для себе приблизні масштаби, орієнтуючись безпосередньо на свої можливості.

Налаштувавши все це згідно зі своїми побажаннями, ви автоматично буде відсіювати всі лоти, які не відповідають хоча б одному цих параметрів, що серйозно зекономить ваш час.