Як знайти державні контракти на продаж необробленої деревини?

Будь-який бізнес, що пропонує товари або послуги у Україні, може брати участь у державних контрактах, і для багатьох компаній це є основним джерелом роботи.

Існує безліч можливостей для укладання контрактів у державному секторі як на регіональному, так і на національному та центральному рівнях, що охоплює всі галузі та підприємства від приватних підприємців до багатонаціональних корпорацій.

Питання багатьох компаній полягає в тому, щоб знати, де знайти ці контракти, та подати PQQ (передкваліфікаційну анкету) та ITT (запрошення до участі у тендері) відповідно до процесу закупівель.

Пошук національного контракту

Найкраще почати пошук тендерів та контрактів на національному веб-сайті, наприклад, на сайті української біржі sale.ueex.com.ua, який рекламує всі повідомлення державного сектору України. Цей сайт дозволяє шукати тендери за галузями, організаціями державного сектору, а також дозволяє переглядати майбутні контракти.

Пошук контрактів

Варто використовувати веб-сайт Української біржі для пошуку галузі та перегляду відповідних тендерів у вашому регіоні. Тут є можливість звузити пошук до регіону та значення. Важливо зазначити, що потрібно подавати заявки лише на контракти, річна вартість яких становить одну третину обороту компанії. Детальніше ознайомитися із цим можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-sale.

Інший корисний сайт Прозорро.Продажі . Цей сайт публікує повідомлення про контракти дозволяє шукати контракти у галузі. Подібно до попереднього джерела, він є чудовим джерелом як для національних, так і для місцевих державних контрактів.

Місцеві контракти

Окрім національних сайтів, існують також регіональні сайти та портали закупівель, де можна знайти місцеві контракти, на які можна подати заявки.

Вони управляються місцевим замовником.

Спеціальні контракти

Поряд із веб-сайтами місцевих органів влади та порталами контрактів на закупівлі існує ряд галузевих веб-сайтів контрактів.

Будівельна лінія

Тут постачальники можуть реєструватися та переглядати повідомлення, а також користуватися галузевими ресурсами та порадами щодо торгів.

Подання заявки

Коли знайдено відповідний контракт, щоб подати заявку на наступний крок, варто висловити свою зацікавленість. Інструкції щодо цього можна знайти в конкретному повідомленні про контракт, яке зазвичай надсилається через Інтернет-портал або електронну адресу. У більшості випадків це відбувається електронною поштою або на порталах, і можна висловити свою зацікавленість натисканням кнопки. Звичайно, не потрібно забувати про перелік документів, що повинні надаватися разом із самою заявою. Це підтвердження досвіду, список працівників, товарів чи послуг, що надає компанія. Список може змінюватися в залежності від вимог того, хто створює тендер, але в більшості випадків він однаковий. Ознайомитися із списком необхідних паперів можна в повідомленні про торг. Також нерідко додається спеціальне посилання, за яким можна скачати зразки документів. Це дуже зручно, особливо для новачків в цій справі чи тих, хто пробує свої сили в новому для нього напрямку та сфері.